Ile kosztuje piękno?


Kanony piękna zmieniają się co parę lat. Raz jest to figura jabłka, raz klepsydra a innym razem trójkąt. Jednak bez względu na panującą modę każda kobieta pragnie czuć się piękna. Używają do tego różnych sztuczek. Można do nich zaliczyć wypełniacze ust oraz wypełniacze zmarszczek.
Preparat medyczny wykorzystywany do wypełniania ust czy zmarszczek to na ogół kwas hialuronowy. Jego cena nie jest wysoka, jednak to co w całym zabiegu kosztuje to sama usługa. Osoby wykonujące je muszą być dobrze przeszkolone i wykwalifikowane. Mimo że sam zabieg nie jest długi, bo trwa ok 15-30 min to potrafi przysporzyć nieco bólu. Wypełniacze ust to często kwas hialuronowy, ale zdarza się i kwas polimlekowy. Cena za pierwszy zaczynają się od tysiąca złotych, kiedy za drugi już od dwóch tysięcy złotych. Wypełniacze zmarszczek to również oba kwasy w podobnych cenach, jednak tutaj liczy się ilość i głębokość zmarszczek, czyli w jakiej ilości preparat medyczny musi zostać użyty.
Cena piękna jest wysoka. Zarówno jeśli chodzi o pieniądze jak i czas wsadzony w dojście do wymarzonych efektów. Dla niektórych może to się okazać zbyt dużo aby zapłacić dwa tysiące złotych i mieć efekt przez rok. Inni skorzystają z tego jak z okazji.