Lifting brwi Poznań


Lifting brwi Poznań oferuje wysoką jakość świadczonych usług. Firma jest wiodąca w swojej branży. Salon cieszy się dobrymi opiniami klientów.
Opadające brwi to nic innego, jak naturalny efekt starzenia się skóry, która z upływem lat traci włókna kolagenowe oraz warstwę tłuszczu wokół brwi i czoła przez co wiotczeje. Dlatego brwi tracą wtedy swoją klasyczna linię, a twarz nabiera smutnego, przemęczonego wyrazu.
Na opadające brwi medycyna estetyczna na szczęście znalazła kilka dobrych, sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych rozwiązań. Jednym z nich są nici, które stosujemy w liftingu. W poznańskiej poradni lifting brwi wykonywany jest przez doświadczonego lekarza przy użyciu samorozpuszczanych nici liftingujących, zwanych PDO Double Screw.
Jak każdy zabieg lekarski, lifting brwi poprzedzony jest indywidualną konsultacją, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań i wybór najlepszej metody liftingu brwi dla pacjenta.
Sam zabieg z użyciem nici do liftingu PDO Double Screw jest mało inwazyjny, bezpieczny i niemal bezbolesny, a efekt w 100% naturalny.
Nici PDO zostają wprowadzone w określone okolice skóry twarzy za pomocą bardzo cienkiej igły. Obecność wspomnianych nici w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna, a ponadto stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Wiotczejące mięśnie otrzymują swoisty stelaż, dzięki któremu są napięte, a skóra staje się wygładzona.
Dzięki niciom PDO możemy również osłabić działanie mięśni mimicznych i tym samym wygładzić rysy twarzy. Zabieg można łączyć z podaniem toksyny botulinowej, co dodatkowo wzmacnia i utrzymuje efekt liftingu.
Aplikacja nici PDO nie przynosi pacjentowi praktycznie żadnego uczucia dyskomfortu, nie pozostawia blizn. Po zabiegu mogą pojawić się drobne zaczerwienienia, które znikają w kilka dni.
Nici rozpuszczają się po około 6 miesiącach, jednak w skórze pozostanie solidne rusztowanie, a dla nas widoczny efekt ujędrnienia, nawet do dwóch lat.
Do przeciwwskazań do zabiegu uniesienia brwi należą m.in.: choroby autoimmunologiczne, ciężkie bóle somatyczne i kolagenoza.

Zapraszamy po dodatkowe informacje